Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Skrzetuskiego

Skrzetuskiego, Lipków, mazowieckie

  • 1 195 000 zł
  • 1 453 m²
  • 822,44 zł/m²

Działka budowlana, ul. Skrzetuskiego

Skrzetuskiego, Lipków, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2025

1 195 000 zł

1 453 m²

822,44 zł/m²

Działka budowlana, ul. Skrzetuskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2025

1 195 000 zł 1 453 m² 822,44 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 195 000 zł (822,44 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kampinos Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2025
  •   numer ogłoszenia: 515/12317/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę na zamkniętym osiedlu Eko-Lipków, położoną w malowniczej okolicy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

To prestiżowe osiedle, które zyskuje na wartości każdego roku, zapewnia spokój, nowoczesne i eleganckie budownictwo, dobrą infrastrukturę oraz bliskość natury. W bliskiej okolicy znajduje się zabytkowy kościół i pełna życia polana rekreacyjna z dostępem do Puszczy Kampinoskiej. (...)

Kontakt

Agent

Danuta Kwiatkowska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!